Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ulubieni i znienawidzeni bohaterowie fantastyczni.
Autor Wiadomość
tr 


Posty: 585
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2011-03-06, 02:13   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 16 pkt (-)
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 4 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 12 pkt (+)
7. Puno (Szkoła, Jacek Dukaj) 2 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 7 pkt
_________________
 
 
ASX76 
twój stary


Posty: 12067
Skąd: -inąd
Wysłany: 2011-03-06, 07:52   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 17 pkt (+)
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 4 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 12 pkt
7. Puno (Szkoła, Jacek Dukaj) 1 pkt (-)
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 7 pkt
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-06, 16:53   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 17 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 2 pkt (+)
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 4 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 11 pkt
7. Puno (Szkoła, Jacek Dukaj) 1 pkt (-)
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 7 pkt
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
ASX76 
twój stary


Posty: 12067
Skąd: -inąd
Wysłany: 2011-03-07, 12:58   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 18 pkt (+)
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt (-)
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 4 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 11 pkt
7. Puno (Szkoła, Jacek Dukaj) 1 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 7 pkt
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-07, 13:41   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 18 pkt (+)
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 2 pkt (+)
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 4 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 11 pkt
7. Puno (Szkoła, Jacek Dukaj) 0 pkt (-) Sio
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 7 pkt

Wybór nowej postaci pozostawiam kolejnemu użyszkodnikowi.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-07, 13:42   

Ulubieni:
1. Śmierć ("Świat Dysku" T. Pratchett)
2. Kotylion ("MKP" S. Erikson)
3. Milva (saga o wiedźminie A. Sapkowski)
4. Konował ("Czarna Kompania" Glen Cook)
5. Paul Atryda ("Diuna" F. Herbert)
6. Corwin ("Amber" Roger Zelazny)
7. Charlie Gordon ("Kwiaty dla Algernona" Daniel Keyes)
8. Karsa Orlong ("Malazańska Księga Poległych" S. Erikson)
9. Wężymord (Saga o zbóju Twardokęsku A. Brzezińska)
10. Takeshi Kovacs ("Modyfikowany Węgiel" Richard Morgan)
11. Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy (Sapkowski)
12. Tywin Lannister ("PLiO" G.R.R Martin)
13. Locke Lamora ("Kłamstwa Locke'a Lamory" Scott Lynch)
14. Conan z Cymerii (opowiadania o Conanie Robert E.Howard)
15. Babcia Weatherwax (różne książki - Terry Pratchett)
16. Jaime Lannister ("Pieśń Lodu i Ognia" George R.R. Martin)
17. Sójeczka ("Malazańska Księga Poległych" S.Erikson)
18. Hieronim Berbelek (Inne pieśni, Jacek Dukaj)
19. Sigismund Dijkstra (Saga o wiedźminie A. Sapkowskiego)
20. Geralt (Saga o wiedźminie A. Sapkowskiego)
21. Savant Orolo (Peanatema Stephenson)
22. Tuf Wędrowiec (cykl opowiadań GRRMartina)
23. Sam Vimes ("Świat Dysku" - Terry Pratchett)
24. Tyrion Laninster ("Pieśń lodu i ognia" G.R.R. Martin)
25. Sandor Clegane (" Pieśń Lodu i Ognia" George R.R. Martin)
26. Adi Cherryson ("Limes inferior", Janusz Zajdel)
27. Caine/Harri Michaelson (cykl Matthew W. Stovera)
28. Behetomotoh (Miasta pod skałą, Marek S. Huberath)
29. Anomander Rake ("Malazańska Księga Poległych" S. Erikson)
30. Bagaż ("Świat Dysku" Terry Pratchett)
31. Szarlej (Trylogia Husycka Sapkowskiego)
32. Mudge (Spellsinger, A D Foster)
33. Jaskier (Saga wiedźmińska A. Sapkowski)
34. Szybki Ben ("Malazańska Księga Poległych" S. Erikson)
35. Kane (Cykl książek K.E. Wagner)
36. Nieznany z imienia szef saperów Łańcucha Psów (Erikson S. MKP)
37. Samson Miodek (Trylogia Husycka Sapkowskiego)
38. Bonhart (Saga o Wiedźminie)
39. Michael Kaerney ("Światło" M. John Harrison)
40. Pirx (różne książki S. Lem)
41. Jeff VanderMeer (Miasto Szaleńców i Świętych, Jeff VanderMeer)
42. Fedmahn Kassad ("Hyperion" i "Zagłada Hyperiona" D. Simmonsa)
43. Jack Shaftoe (Neal Stephenson, Cykl Barokowy)
44. Yennefer (Saga o wiedźminie A. Sapkowskiego)
45. Hiro Protagonista ("Zamieć" Neala Stephensona)
46. Mejer Landsman ("Związek żydowskich policjantów" M. Chabona)
47. Janice Shriek (Jeff VanderMeer, "Shriek: Posłowie" i trochę "Miasto Szaleńców i Świętych")
48. Renfri (Saga o Wiedźminie A. Sapkowskiego)
49. Josef Peczorin vel Joey Narkoza (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan)
50. Fraa Jaad (Peanatema, Neal Stephenson)
51. Twardokęsek (saga o Twardokęsku, Anna Brzezińska)
52. Lawrence Pritchard Waterhouse (Cryptonomicon, Neal Stephenson)
53. Yarpen Zigrin (Saga o wiedźminie A. Sapkowskiego)
54. Bobby Shaftoe (Cryptonomicon, Neal Stephenson)
55. Eliza (Cykl barokowy, Stephenson)
56. Lola ("Chaotyczne akty bezsensownej przemocy", Jack Womack)
57. Laskolnyk (Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wschód - Zachód, Robert Wegner)
58. Enoch Root (Cryptonomicon, Cykl Barokowy, Stephenson)
59. Antek "Powstaniec" (Burza, Maciej Parowski)
60. Bugg & Tehol (MKP S. Erikson)
61. Skrzypek (MKP S. Erikson)
62. Patrycjusz (Świat Dysku, T. Pratchett)
63. Niania Ogg (Świat Dysku, T. Pratchett)
64. Ciri (Saga wiedźmińska, A. Sapkowski)
65. Moist von Lipwig (różne części Świata dysku, Terry Pratchett)
66. Babunia Jagódka ("Wilżyńska Dolina" Anny Brzezińskiej)
67. Bibliotekarz (różne części Świata dysku, Terry Pratchett)
68. Sangamon Taylor ("Zodiac", Neal Stephenson)
69. Konsul ("Hyperion" i "Zagłada Hyperiona" Dan Simmons)
70. Miles Vorkosigan (cykl Barrayar, Lois McMaster Bujold)
71. Marchewa Żelaznywładsson ("Świat Dysku", Terry Pratchett)
72. Cordelia Naismith Vorkosigan (cykl Barrayar, Lois McMaster Bujold)
73. Aral Vorkosigan (cykl Barrayar, Lois McMaster Bujold)
74. Mark Vorkosigan (cykl Barrayar, Lois McMaster Bujold)
75. sierżant Bothari (cykl Barrayar, Lois McMaster Bujold)
76. kapitan Simon Illyan (cykl Barrayar, Lois McMaster Bujold)
77. Ged zwany Krogulcem (cykl Ziemiomorze, Ursula K. Le Guin)
78. Mercedes Thompson (cykl o Mercedes Thompson, Patricia Brigss)

Znienawidzeni:
1. Denethor ("Władca pierścieni" J.R.R. Tolkien)
2. Sansa Stark ("PLiO" G.R.R Martin)
3. Cersei Baratheon z rodu Lannister ("PLiO" G.R.R Martin)
4. Ginevra ("Mgły Avalonu" M.Z. Bradley)
5. Błazen (saga o skrytobójcy R. Hobb)
6. Thomas Covenant ("Kroniki Thomasa Covenanta Niedowiarka" Stephen R. Donaldson)
7. Felix Jaeger (saga o zabójcy trolli W. King)
8. Lancelot ("Był sobie raz na zawsze król" T.H. White)
9. Mordimer Madderdin (Cykl Inkwizytorski Jacek Piekara)
10. Gollum/Smeagol ("Władca Pierścieni" J. R.R. Tolkien)
11. Panna Migotka ("Muminki" Tove Jansson)
12. Fedra no Delaunay ("Strzała Kusziela" Jacqueline Carey)
13. Kvothe ("Imię Wiatru" P. Rothfuss)
14. Torkil Aymore (Gamedec Marcin Przybyłek)
15. Siri Keeton ("Ślepowidzenie" P. Watts)
16. Frodo ("Władca Pierścieni" JRR Tolkien)
17. Vilgefortz (saga o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego)
18. Raistlin Majere (seria Dragonlance)
19. Hal Bregg ("Powrót z gwiazd" Stanisław Lem)
20. Arman ("Rytuał" - Diaczenko)
21. Apsalar ("Malazańska Księga Poległych" - S.Erikson)
22. Wydra/Rybołów/Medra ("Opowieści z Ziemiomorza"- opowiadanie Szukacz)
23. Pani (Czarna Kompania)
24. Vladimir Harkonnen ("Diuna" Herberta)
25. Margerita von Selerberg ("Róża Selerbergu", Ewa Białołęcka)
26. Brucolac ("Blizna" China Mieville)
27. kret Mandragora ("Las Duncton", William Horwood)
28. Kallor ("Malazańska Księga Poległych" S.Erikson)
29. Matwiejewicz Kamieniojad ("Poniedziałek zaczyna się w sobotę" Strugaccy)
30. Peter Wiggin "Hegemon" ("Gra Endera" O.S. Card)
31. Isabella Swan ("Zmierzch" Stephenie Meyer)
32. Eowina ("Władca pierścieni" J. R. R. Tolkien)
33. Drizzt (Salvatore)
34. Severian (Księga Nowego Słońca, G. Wolfe)
35. Jaenelle Angelline ("Córka Krwawych" Anne Bishop)
36. Abraham (Biblia ST, faktyczni autorzy nieznani)
37. Sam Gamgee ("Władca pierścieni" J. R. R. Tolkien)
38. Sauron ("Władca Pierścieni" J.R.R. Tolkien)
39. Achaja (Achaja, Andrzej Ziemiański)
40. Kamyk (cykl "Kroniki Drugiego Kręgu" E. Białołęckiej)
41. Harry Dresden (Jim Butcher, Akta Dresdena)
42. Alex, narrator "Mechanicznej pomarańczy" Anthony'ego Burgessa
43. Lancelot ("Mgły Avalonu" M. Zimmer Bradley)
44. Adam Zamoyski (Jacek Dukaj, "Perfekcyjna niedoskonałość")
45. Paksenarrion (cykl "Czyny Paksenarrion" Elizabeth Moon)
46. John Aversin (cykl Zguba Smoków Barbara Hambly)
47. Adaś (Wroniec, Jacek Dukaj)
48. Latro (Żołnierz z Mgły i dalsze, Gene Wolfe)
49. Lord Foul (Kroniki Thomasa Covenanta Niedowiarka, S. Donaldson)
50. Tristan (Piąta Czarownica, R. Newcomb)
51. Trurl/Klapaucjusz (różne S. Lem)
52. Kris de Valnor (seria komiksowa o Thorgalu, Rosiński & van Hamme)
53. Król Artur ("Mgły Avalonu" M.Z. Bradley)
54. Nick Stavrianos (Kwarantanna, Greg Egan)
55. Morna Hyland (Skoki Stephen Donaldson)
56. Garm ("Rudy Dżil i jego pies" J.R.R. Tolkien)
57. Cień ("Amerykańscy bogowie" Neil Gaiman)
58. Boromir (Władca pierścieni, J. R. R. Tolkien)
59. Słone Serce Pianościgły ("Kroniki Thomasa Covenanta" S. Donaldson)
60. Derkacz (Oryks i Derkacz, M. Atwood)
61. Jar Jar Binks (cykl Gwiezdne wojny - epizod I i II, George Lucas)
62. Edward Cullen (saga Zmierzch, Stephenie Meyer)
63. Jacob Black (seria Zmierzch, Stephenie Meyer)
64. Nick Succorso (Skoki, Stephen R. Donaldson)
65. Paszko Kazimirzowic (Wieczny Grunwald, Szczepan Twardoch)
66. John Rourke (seria Krucjata, Jerry Ahern)
67. Loki (Kłamca, Jakub Ćwiek)
68. Wampir Sarasti ("Ślepowidzenie", Peter Watts)
69. Sasza (Poniedziałek zaczyna się w sobotę, A. i B. Strugaccy)
70. Laseen (Malazańska Księga Poległych, Steven Erikson)
71. Pierec (Ślimak na zboczu, A. i B. Strugaccy)
72. Daimon Frey (Siewca wiatru, Zbieracz burz, Maja Lidia Kossakowska)
73. Filias Fogg (W 80 dni dookola swiata, J.Verne)
74. Anton Gorodecki (cykl Patrole, Siergiej Łukjanienko)
75. Jakub Wędrowycz (cykl o bimbrowniku - egzorcyście, Andrzej Pilipiuk)
76. Puno (Szkoła, Jacek Dukaj)
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
tr 


Posty: 585
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2011-03-07, 21:00   

Mag_Droon napisał/a:
Wybór nowej postaci pozostawiam kolejnemu użyszkodnikowi.


Co to ma być? Według mnie ten głos nie powinien się liczyć - jak się nie chce wskazać swojego bohatera, to łamie się zasady zabawy... A po za tym nie chce mi się szukać jakiegoś figuranta jako źródła 10 punktów do rozdysponowania...

Ale że chcę dzisiaj oddać swój głos, to zagłosuję nawet mimo braku zmiennnika dla Puno

Mag_Droon - wybieraj!


1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 18 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt (-)
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 4 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 12 pkt (+)
7. bohater jeszcze nie wybrany przez Mag_Droona 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 7 pkt
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-07, 21:37   

Powiem tak, ósmą część listy wybrałem sam, ale jak chcesz:
Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 18 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 4 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 12 pkt
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 7 pkt
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
tr 


Posty: 585
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2011-03-08, 21:59   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 18 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 3 pkt (-)
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 13 pkt (+)
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 7 pkt
 
 
tr 


Posty: 585
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2011-03-09, 20:09   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 18 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 2 pkt (-)
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 14 pkt (+)
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 7 pkt
 
 
ASX76 
twój stary


Posty: 12067
Skąd: -inąd
Wysłany: 2011-03-10, 01:35   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt (+)
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 1 pkt (-)
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 14 pkt
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 7 pkt
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-10, 08:50   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 2 pkt (+)
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 14 pkt
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 6 pkt (-)
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
tr 


Posty: 585
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2011-03-10, 13:12   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 18 pkt (-)
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 2 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 15 pkt (+)
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 6 pkt
 
 
ASX76 
twój stary


Posty: 12067
Skąd: -inąd
Wysłany: 2011-03-11, 12:20   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt (+)
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 1 pkt (-)
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 15 pkt
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 6 pkt
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-11, 20:47   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 14 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 2 pkt (+)
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 15 pkt
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 5 pkt (-)
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
ASX76 
twój stary


Posty: 12067
Skąd: -inąd
Wysłany: 2011-03-12, 22:44   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 15 pkt (+)
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 1 pkt (-)
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 15 pkt
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 5 pkt
 
 
ASX76 
twój stary


Posty: 12067
Skąd: -inąd
Wysłany: 2011-03-13, 15:57   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 16 pkt (+)
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 1 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 15 pkt
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 4 pkt (-)
 
 
ASX76 
twój stary


Posty: 12067
Skąd: -inąd
Wysłany: 2011-03-14, 14:04   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 17 pkt (+)
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 1 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 15 pkt
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 3 pkt (-)
 
 
ASX76 
twój stary


Posty: 12067
Skąd: -inąd
Wysłany: 2011-03-16, 16:37   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 18 pkt (+)
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 1 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 15 pkt
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 2 pkt (-)
 
 
tr 


Posty: 585
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2011-03-18, 17:52   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 18 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 17 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 1 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 1 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 16 pkt (+)
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 1 pkt (-)
 
 
lucanus13 


Posty: 11
Skąd: z ciemności ....
Wysłany: 2011-03-18, 19:27   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 18 pkt
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 16 pkt (-)
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 2 pkt (+)
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 1 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 16 pkt
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 1 pkt
 
 
tr 


Posty: 585
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2011-03-19, 07:28   

1. Diotallevi (Wahadło Foucaulta, Umberto Eco) 17 pkt (-)
2. Profesor Adams (Miasta pod Skałą, Marek S. Huberath) 19 pkt
3. En Ki vel Enoch aka Metatron (Księga Wszystkich Godzin, Hal Duncan) 16 pkt
4. Xawras Wyżryn (Xawras Wyżryn, Jacek Dukaj) 2 pkt
5. Doktor Sciss (Śledztwo, Stanisław Lem) 1 pkt
6. Dibbler Gardło Sobie Podrzynam (Świat Dysku, Terry Pratchett) 17 pkt (+)
7. Dawid Kepesh, czyli facet, który zmienił się w kobiecą pierś (Pierś, Philip Roth) 10 pkt
8. John Finch (Finch, Jeff VanderMeer) 10 pkt
9. Nikola Tesla (Lód, Jacek Dukaj) 1 pkt
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Wydawnictwo Solaris | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 13